inteko!

Nasze Realizacje

Oferujemy szeroką gamę usług projektowych i rozwojowych, wykonanych przy użyciu najnowszych i najlepszych technologii, inspirowanych osobistym doświadczeniem. Celem firmy Inteko jest zapewnienie naszym klientom środków do skutecznej prezentacji i promowania się w Internecie. Pomożemy Ci zbudować Twoją markę, poprawić Twój wizerunek i podnieść poziom relacji z klientem.

Opis Projektu

Strona internetowa ML (multi-language)

kwiklogo.co.uk

Opis projektu

Strona internetowa

Przygotowaliśmy stronę internetową dla prężnie rozwijającej się na brytyjskim rynku firmy, zajmującej się poligrafią. Spełniając oczekiwania Klienta, stworzyliśmy funkcjonalną wizytówkę biznesu.

System CMS Twojej na stronie

Multimedialny Slider

Zamiast zwykłej grafiki zdecydowaliśmy się na umieszczenie ruchomego slidera, a w celu szybkiego kontaktu z Klientem interaktywnego formularza kontaktowego. Dopasowaliśmy stronę do każdego urządzenia multimedialnego.

inteko.pl

Zaistniej!

Projekty stron internetowych, pozycjonowanie w Google, kreowanie w mediach społecznościowych, projekty graficzne, identyfikacje wizualne oraz innowacyjne budowanie marki.

Jakie jest inteko?

INTEKO nie jest kolejną firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych! W Inteko mocno wierzymy, że Twoja witryna jest dalekobieżnym środkiem kreowania Twojej indywidualnej marki, która pozwala zaistnieć w internecie.

Indywidualny projekt strony internetowej minimalizuje granice między przestarzałym statycznym układem trzech kolumn i zapewnia użytkownikom interesujące wrażenia.
INTEKO do każdego Klienta podchodzi w sposób wyjątkowy i indywidualny. Przed wykonaniem projektu poznajemy Ciebie, Twoją branże i estetykę Twojej marki. Przez cały czas naszej współpracy, jako nasz Klient jesteś objęty opieką naszej firmy. Zapewniamy, że Twoja nowa strona będzie czymś, co godnie zaprezentuje Ciebie i Twoją firmę, a przy okazji osiągnie Twoje zamierzone cele.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie zysków, zagwarantowanie wsparcia, sprzedaż Twoich produktów czy promocję marki, pozwól Inteko na wykonanie projektu Twojej strony internetowej, a Twoja firma stanie na szczycie podium. Inteko ma wszystko to, czego potrzeba, aby mieć udaną witrynę internetową.

Jak jest w Inteko?

Na podstawie zebranych doświadczeń, opracowaliśmy sprawdzony proces osiągania sukcesu u każdego z naszych Klientów. Przed rozpoczęciem projektu zbieramy od Ciebie informacje w najszerszym zakresie. Dopiero po upewnieniu się, że gramy razem do tej samej bramki planujemy taktykę pracy. Wspólny sukces możemy osiągnąć wyłącznie poprzez ścisłą współpracę z Tobą.

Razem uzgodnimy priorytety projektu, a po pierwszym spotkaniu nakreślimy projekt. Następnie zaprezentujemy plan strategiczny, zgodny z Twoją początkową wizją i umożliwiający dotarcie do celu. Teraz powstaje projekt nabierający kształtu. Na tym etapie przedstawiajmy koncepcje wizualne. Skorygujemy materiały, aż będą one zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Przejdziemy do przeglądu i testowania, co zapewnia wysoką jakość Twojego projektu. W Inteko bardzo cenimy Twoją satysfakcję, to upewnia nas, że projekt jest odpowiedni. Następnie przedstawiamy gotowy indywidualny projekt. Po zatwierdzeniu Twoja nowa witryna zostanie uruchomiona i promowana. Gratulacje!

inteko!

Witamy w Inteko W czym możemy Ci pomóc ?

Facebook