inteko!

Nasze Realizacje

Oferujemy szeroką gamę usług projektowych i rozwojowych, wykonanych przy użyciu najnowszych i najlepszych technologii, inspirowanych osobistym doświadczeniem. Celem firmy Inteko jest zapewnienie naszym klientom środków do skutecznej prezentacji i promowania się w Internecie. Pomożemy Ci zbudować Twoją markę, poprawić Twój wizerunek i podnieść poziom relacji z klientem.

Opis Projektu

Strona internetowa & Logo

zalesky.com.pl

Opis projektu

Strona internetowa & Logo

Zrealizowaliśmy kompleksowo wizje Klienta tworząc stronę internetową i logo firmy, zajmującej się fotowoltaiką. Wykonaliśmy witrynę pełną animacji, zgodnie z trendami – harmonijną i funkcjonalną.

System CMS Twojej na stronie

Fotografie & Interaktywna mapa

Na życzenie Klienta sfotografowaliśmy pracowników firmy i stworzyliśmy mapę interaktywną. Doskonale zaprojektowane logo stało się symbolem tej firmy i kluczem do sukcesu.

inteko.pl

Zaistniej!

Projekty stron internetowych, pozycjonowanie w Google, kreowanie w mediach społecznościowych, projekty graficzne, identyfikacje wizualne oraz innowacyjne budowanie marki.

Jakie jest inteko?

INTEKO nie jest kolejną firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych! W Inteko mocno wierzymy, że Twoja witryna jest dalekobieżnym środkiem kreowania Twojej indywidualnej marki, która pozwala zaistnieć w internecie.

Indywidualny projekt strony internetowej minimalizuje granice między przestarzałym statycznym układem trzech kolumn i zapewnia użytkownikom interesujące wrażenia.
INTEKO do każdego Klienta podchodzi w sposób wyjątkowy i indywidualny. Przed wykonaniem projektu poznajemy Ciebie, Twoją branże i estetykę Twojej marki. Przez cały czas naszej współpracy, jako nasz Klient jesteś objęty opieką naszej firmy. Zapewniamy, że Twoja nowa strona będzie czymś, co godnie zaprezentuje Ciebie i Twoją firmę, a przy okazji osiągnie Twoje zamierzone cele.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie zysków, zagwarantowanie wsparcia, sprzedaż Twoich produktów czy promocję marki, pozwól Inteko na wykonanie projektu Twojej strony internetowej, a Twoja firma stanie na szczycie podium. Inteko ma wszystko to, czego potrzeba, aby mieć udaną witrynę internetową.

Jak jest w Inteko?

Na podstawie zebranych doświadczeń, opracowaliśmy sprawdzony proces osiągania sukcesu u każdego z naszych Klientów. Przed rozpoczęciem projektu zbieramy od Ciebie informacje w najszerszym zakresie. Dopiero po upewnieniu się, że gramy razem do tej samej bramki planujemy taktykę pracy. Wspólny sukces możemy osiągnąć wyłącznie poprzez ścisłą współpracę z Tobą.

Razem uzgodnimy priorytety projektu, a po pierwszym spotkaniu nakreślimy projekt. Następnie zaprezentujemy plan strategiczny, zgodny z Twoją początkową wizją i umożliwiający dotarcie do celu. Teraz powstaje projekt nabierający kształtu. Na tym etapie przedstawiajmy koncepcje wizualne. Skorygujemy materiały, aż będą one zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Przejdziemy do przeglądu i testowania, co zapewnia wysoką jakość Twojego projektu. W Inteko bardzo cenimy Twoją satysfakcję, to upewnia nas, że projekt jest odpowiedni. Następnie przedstawiamy gotowy indywidualny projekt. Po zatwierdzeniu Twoja nowa witryna zostanie uruchomiona i promowana. Gratulacje!